נטייה מינית גזרה משמיים או גזירת האדם

הנס הגדול והמפורסם ביותר באנושות כולה הוא קריעת ים סוף, עת חצו בני ישראל את הים ועברו ממצרים אל ארץ ישראל.

מאז אותו נס, שאלות רבות העסיקו את חז"ל, בתולדות האנושות היו רבים שניסו להתחקות אחר המהלכים
השונים שבסופם אירע הנס המפורסם.

מעט לפני שבני ישראל יוצאים את מצרים כמאמר חז"ל משה ניגש אל ים סוף כותב על קלף צופנים, שמות קודש שונים ומשליך את כתב הקודש לים סוף ומיד עולה וצף על המים ארון יוסף.

משה עשה זאת כי יוסף השביע את אחיו שבצאתם ממצרים יקברוהו בארץ ישראל.

במשך הדורות אנו למדים מהתנ"ך כולו על ניסים שקרו או על אדם כלשהו שעשה פעולה מסויימת ואז אירע נס. כאשר מתבוננים בעניין, בעצם ניתן להבין כי אותם ניסים שקרו הם פעולה לשינוי הטבע.

כל עם ושפתו, כל דת ואמונתה.

משחר ילדותי הייתי עד לאין ספור ניסים שקרו בין באקראי ובין אנשים שהיו פוקדים בתי צדיקים ביניהם ביתו של אבי זצ"ל במטרה לבטל רוע גזירה שנפלה על אדם חולה השוכב על ערש דווי, אדם מאוהב באשה נשואה או אסורה עליו,היו גם כאלה שביקשו משהו להצלחה ולא פעם ראיתי אנשים מלומדים או בעלי מעמד שהגיעו בגלל בעיות שונות.

כאשר אנו חושבים על אותם אלפים הפוקדים קברי צדיקים לשאת תפילה או פונים אל אנשי קבלה כדי להתייעץ, לקבל ברכה, לפתור בעיה כלשהי, היתכן ונאמר עליהם שכולם עוורים, עיניהם לא בראשם אולי טפשים חלילה.

אך לא ולא אלה הפוקדים את בתי המקובלים, כולם מאמינים ואולי חוו על עצמם כי נס יכול לקרות ויש בכוחם של אנשים מסויימים לגרום לשינוי הטבע מי יותר ומי פחות, כל אחד לפי מעלתו, קדושתו, זכות אבות שיש לו ועד היכן שהגיע בלימוד הקבלה.

כאן אני רוצה לומר לאלה הטוענים כי נטייה מינית הינה בגנים ולטענתם הדבר טבוע בטבע האדם.
פקחו עיניים הרחיבו את דעתכם, אולי אתם לא יודעים מספיק על נטייה מינית, יתכן שעד היום הקשבתם לצד אחד שבדק את הנושא בכליו המוגבלים זכרו קיים עוד צד אחד הנותן את דעתו בנושא אותו אינכם מכירים ואשתדל להציג אותו כאן לפניכם מעת לעת.

Scroll to Top
קמע קלף יצחק אטיאס

לייעוץ מיידי השאירו פרטים

דילוג לתוכן