שאלות נפוצות

שאלות ותשובות אתר אטיאס 10

הקלפים מיועדים בראש וראשונה ליועצים רוחניים, למטפלים אלטרנטיביים ולמאמנים אישיים המעוניינים בכלי-עזר משמעותי שיסייע בידם לעזור לאותו אדם שנועץ בהם במגוון רחב של תחומי החיים בהם הוא מאותגר או חווה קושי. יחד עם זאת, כל אדם שחש בצורך לעזור לעצמו רשאי ויכול להיעזר בקלפי התהלים.

בוודאי, כל מארז של קלפי תהלים מגיע עם חוברת הדרכה, ארבעה סרטוני לימוד של ארבעה שיעורים לוו'צאפ, 150 קלפי תהלים, קופסת אריזה והצטרפות לקבוצת וו'צאפ בה הוא תמיד יכול לשתף ולהתייעץ עם יתר חברי הקבוצה. 

תוך שעתיים בלבד ניתן ללמוד כיצד לעבוד ולייעץ בקלפי תהלים ולפתח תחום עיסוק שעיקרו עזרה עצמית ובעיקר עזרה לזולת.

יצחק אטיאס חוקר וכותב על התהלים מעל 40 שנה. מקפיד מאוד שכל מוצר שלו יהיה על פי הקודש בלבד. פתיחה בקלפים כתובה בתורה כאשר אהרון הכהן טרף את הקלפים וכן בתנ"ך כולו. התנאי הוא שמדובר בקלפי קודש בלבד והוא קלפי התהלים.

אנחנו זה המקור. בהחלט כן, הגעת למקור הראשון של קלפי התהלים, יצחק אטיאס נ"י השקיע עשרות שנים של מחקר קבלי תוך שהוא נעזר ב"פרדס" לפענח כל מזמור פסוק מילה ניקוד טעמי מקרא בתהילים ושילב בהם את חכמתו ותובנותיו.

יצחק אטיאס רשם את זכויותיו על קלפי בהתהלים ולכן אסור להעתיק לשכפל לצלם ולהעביר ללא רשותו לשום אדם אחר.

מפאת כיבוד צנעת הפרט נציין בגאווה כי גם רבנים רבניות ואנשי תורה ומצוות אדוקים, מהארץ והעולם נעזרים בקלפים התהלים שלנו. כל רב או רבנית שנחשפו לקלפי התהלים וראו בעיניהם את קדושתם הרבה רכשו את הקלפים. אולם ישנם רבנים שלא נח להם לעבוד עם קלפים, לכן, במיוחד עבורם יצר יצחק אטיאס ספר הנקרה 'פתיחה בקלפי תהלים' כאשר בתוך הספר נמצאות תמונות הקלפים המקוריים. כך יוצא שאותו רב אוחז בספר ממש אך תוכנו הוא קלפי תהלים.

לא. על הקלפים מצוינים סמלי יהדות בלבד.

בוודאי, ישנם תלמידים שרכשו את קלפי התהלים למקצוע ראשוני וישנם תלמידים שרכשו את קלפי התהלים למקצוע משני. בשתי הדרכים ניתן להתפרס עד כי רבים הקימו לעצמם קליניקה פרטית בהדרכתו של יצחק אטיאס והפכו את היעוץ בקלפי תהלים למקצוע ראשני ומקור פרנסה קבוע.

מומלץ לרכוש את שלושת הערכות כי כאשר אדם רוכש את שלושתן הוא חש צורך ללמוד את הקלפים כדבר שאינו סובל דיחוי. אולם אם התקציב באישי אינו מאפשר זאת, אז ניתן לרכוש ערכה אחת ולרכוש את ערכות א' ב' בהמשך.

המלמד היחידי הוא יוצר קלפי התהלים איש הקבלה יצחק אטיאס בנו של ר' יהודה אטיאס זצ"ל שהיה מתלמידיו של הבבא סאלי זיע"א. יצחק חוקר וסופר ולומד משחר ילדותו את חוכמת תורת הקבלה הרוחנית והמעשית על ענפיה השונים. כתב ספרים רבים בתורת הקבלה, יצר כלי-עזר רוחניים כגון קלפי התהילים, קלפי שם האדם וקלפי חוכמת הפנים ועוד. יצחק אטיאס יועץ ומטפל ותיק בשיטות הקבלה הקדומה ובעל ניסיון רב-שנים.

+ פייבוקס
+ כרטיס אשראי
+ ביט
+ מזומן
+ העברה לחשבון
+ פייפל
+ ציקים
אולם, באחריותך לשלוח למייל את פרטיך המלאים לשם הנפקת חשבונית קבלה.

המשלוח מגיע תוך 24 שעות מלבד זמנים שאינם רגילים כגון: עיתות חירום.

בעת המשלוח, ישלח אליך שובר ובו מספר סידורי עם מעקב עבור המשלוח.

כן בהחלט, בתיאום מראש.
כתובתינו: רחוב בר-כוכבא 8 קומה ב' פתח-תקווה.
יש לצלצל מראש לתיאום מועד איסוף לטלפון: 054-8031313

כן, ניתן לקבוע שיחה של חצי שעה עם יצחק אטיאס ללא תשלום.

אין שום בעיה, ציין/י באימייל מיד עם התשלום על שם מי להוציא הקבלה/חשבונית. לאחר הוצאת החשבונית/קבלה לא יתאפשר שינוי.

Scroll to Top
דילוג לתוכן